Produkty » CIRANOVA » Povrchová úprava » dreveného záhradného nábytku
Povrchová úprava drevených exteriérových terás a záhradného nábytku
Terasový olej

Impregnačný olej na báze prírodných olejov. Má dobré impregnačné vlastnosti, upravený povrch má dobrú odolnosť voči vode. Používa sa pri povrchovej úprave drevených terás v interiéri i exteriéri. Špeciálne vyvinutý pre exotické dreviny, hlavne bangkirai. Drevo chráni proti pliesni a oživuje jeho vzhľad. Olej je vhodný aj na údržbu už upravených porchov terasovým olejom. Olej sa aplikuje štetcom, alebo valčekom.
Výdatnosť: 8-12 m2/L , v závislosti na kvalite brúsenia a druhu upravovanej dreviny.
Údržba: 1-2x ročne TERASOVÝM OLEJOM CIRANOVA®
Balenie: 1 L, 5L, 25L
Teakový olej

Zmes prírodných ľanových, terpentínových, levandulových olejov a bezaromátových rozpúšťadiel. Používa sa na ochranu dreva v interiéri a exteriéri, hlavne záhradného nábytku. Olej e špeciálne vyvinutý pre exotické dreviny (hlavne teak). Chráni drevo pred vodou a pliesňami. Odtieň dreva prirodzene oživuje.
Má dobré impregnačné vlastnosti, upravený povrch má dobrú odolnosť voči vode. Je vyrobený podľa škandinávskej tradície. Aplikuje sa štetcom,alebo mäkkou bavlnenou handričkou.
Výdatnosť: 8-12 m2/L
Údržba: 1-2x ročne TEAKOVÝM OLEJOM CIRANOVA®
Balenie: 1L,5 L
EKOTEAK

Vodouriediteľný impregnátor. Používa sa na ochranu dreva v interiéri a exteriéri, hlavne záhradného nábytku. Olej je špeciálne vyvinutý pre exotické dreviny (hlavne teak). Chráni drevo pred vodou a pliesňami. Odtieň dreva prirodzene oživuje. Má dobré impregnačné vlastnosti, upravený povrch má dobrú odolnosť voči vode. Aplikuje sa štetcom, alebo mäkkou bavlnenou handričkou.
Výdatnosť: 8-12 m2/L
Údržba: 1-2x ročne impregnátorom EKOTEAK CIRANOVA®
Balenie: 1L,5 L
Odstraňovač zeleného povlaku

Koncentrovaný prípravok, určený na odstránenie zeleného povlaku z dreva, ktoré bolo vystavené poveternostným podmienkam.
Výdatnosť: 30-40 m2/L
Balenie: 1L