Produkty
V našom sortimente nájdete:

Firma ICLA bola založená v roku 1971. Sídlo a výrobný závod firmy sa nachádza v Taliansku v meste Peseggia, blízko Benátok. V roku 1993 sa stala firma ICLA súčasťou spoločnosti Akzo Nobel. Firma vyrába široký sortiment náterových hmôt na drevo a nábytok pre profesionálne použitie. viac »

 


Firma CIRANOVA® bola založená v roku 1929. Produkty značky CIRANOVA® sú vyrábané v maximálnej možnej miere z prírodných surovín. Povrchy, upravené produktami značky CIRANOVA® sú ekologické, zdravotne nezávadné a príjemné na dotyk. viac »

 


Výrobky zn. COMPLEX® vyrába firma Josef Schellhorn GMBH, Rakúsko. Firma sa špecializuje na výrobu moridiel, olejov, voskov a lazúr, ktoré sú určené pre povrchovú úpravu drevených a kamenných výrobkov v interiéri a exteriéri. Pri výrobe sú používané výhradne prírodné suroviny – rastlinné oleje, prírodné bylinné a éterické oleje z alpských bylín, včelí vosk... viac »

 


Spoločnosť Nastroflex sa zaoberá výrobou brusív, ktoré su určené pre profesionálne použitie v širokej škále priemyselných odvetví – nábytkársky, automobilový, sklársky, obuvnícky. V roku 1980 sa stala jej súčasťou Milánska spoločnos Abrasivi Industriali, zaoberajúca sa výrobou a distribúciou brusív zn.Grinco pre automobilový priemysel. viac »

 


Tmely na drevo AGES. viac »